Kreatorzy mody nie ograniczają się wyłącznie do ubrań. Znana w świecie mody Vivienne Tam, zaprojektowała niezwykle kobiecego notebooka dla firmy HP. Najmodniejszy dodatek tej wiosny, który przyciąga wzrok lśniącą czerwoną obudową inspirowaną przez mieszankę kultur azjatyckich i zachodnich, antyku i nowoczesności, najnowszego stylu i technologii jest już w ofercie sklepów Vobis. Ale to nie jest wszystko co firma Vobis przygotowała dla Pań na rozpoczęcie wiosny.

Wśród bogatej oferty notebooków niewiele jest takich, które potrafią trafić w wyszukane gusta Pań. Właśnie z myślą o nich, firma HP przygotowała mini notebook HP 1099ew Vivienne Tam Edition. Ta pierwsza cyfrowa torebka zdobiona motywem piwonii w stylu China Chic, znanym z mediolańskich wybiegów mody wraz z dopasowanym, wyszywanym etui sprawi, że stanie się ona niezwykle eleganckim elementem kreacji każdej nowoczesnej kobiety, doskonale podkreślając jej wyszukany styl.
Wyjątkowa lekkość tego mini notebooka - zaledwie 1 kg oraz niewielkie gabaryty powodują, że podobnie jak z torebką nie można się z nim rozstawać i należy mieć go zawsze „pod ręką”, by nawet w najbardziej nietypowym miejscu lub czasie móc z niego łatwo i wygodnie skorzystać. Ponadto HP Mini 1099ew Vivienne Tam posiada idealnie dopasowane podzespoły i oprogramowanie, które pozwalają na bezpieczną pracę oraz korzystanie z multimediów.
Wraz z pierwszymi powiewami wiosny, firma Vobis przygotowała dla Pań szereg dodatkowych atrakcji, które w kobiecym stylu przybliżą świat nowoczesnych technologii. Od 28 lutego, w wybranych sklepach, organizuje „Tydzień Mody w Vobis”, podczas którego każda Pani odwiedzająca sklep, będzie mogła w niecodzienny sposób przekonać się o walorach notebooków dedykowanych płci pięknej, a w dniach 7-8 marca zaprasza na profesjonalny makijaż w wykonaniu najlepszych wizażystów.
Ponadto na 200 pierwszych Pań, które dokonają zakupu dowolnego notebooka, czekają zaproszenia na bezpłatny makijaż do perfumerii Douglas oraz kupon rabatowy na zakup ubrań i akcesoriów marek: Pollini, Marcella Burrani, Coccinelle, Francesco Basia, Baldinini.
Właścicielką tego wyjątkowego małego cudeńka – HP Mini Vivienne Tam, można stać się także biorąc udział w konkursie Vobis, organizowanym we współpracy z portalem www.wizaz.pl pt. „Stwórz nowoczesną kobietę w stylu Vivienne Tam”. Uczestniczki konkursu nadsyłają własne zdjęcia z pomysłami jak powinna wyglądać nowoczesna kobieta, inspirując się stylizacją mini notebooka HP Vivienne Tam Edition.
HP Mini 1099ew Vivienne Tam Edition dostępny w sklepach Vobis oraz sklepie internetowym www.vobis.pl w cenie 2599 z VAT.