iPod i iPhone w bardzo szybkim czasie stały się popularnymi gadżetami. Jeśli chcemy być trendy to koniecznie musimy zakupić, któryś z dwóch gadżetów. Jednak wraz z pojawianiem się odtwarzaczy mp3 i telefonu od Apple w tym samym czasie pojawiło się bardzo wiele dodatków ułatwiających nam funkcjonowanie tych urządzeń. Nie wątpliwie ciekawymi gadżetami są docki. Najczęściej są one wyposażone w głośniki, dzięki którym nasz iPod staje się mini wieżą. Na szczególną uwagę zasługuje nowy dock od firmy Sony.

RDP-XF100iP charakteryzuje przede wszystkim bardzo ciekawy design oraz głębia dźwięku. Możemy wybierać spośród automatycznych ustawień muzyki( jazz, rock, pop, vocal). Poza tym dock został wyposażony w tuner FM dzięki, któremu możemy każdego dnia słuchać naszych ulubionych stacji radiowych. Dock został wyposażony w specjalny bezprzewodowy pilot, który umożliwia nam sterowanie urządzeniem z każdego miejsca w pokoju.

Trzeba przyznać, że nowy dock zapowiada się ciekawie. A dzięki neutralnemu wyglądowi będzie pasować do każdego wnętrza. Będziemy mogli zakupić go już od maja tego roku.