W tym sezonie marka przenosi nas w świat widziany oczami Miss Charm!

NIFE - Miss Charm

Nowa kolekcja jest inspirowana postacią Miss Charm, której osobowość, temperament i styl, na potrzeby kolekcji, wykreowali projektanci NIFE. Cała linia to szereg nawiązań do znanych i cenionych ikon stylu z lat 50 i 60, unowocześnionych o najgorętsze trendy nadchodzącego sezonu. Kolekcja Miss Charm to przede wszystkim charakterystyczne dla NIFE rozkloszowane sukienki, a także baskinki, spodnie tzw. cygaretki, letnie koszule, bluzki oraz marynarki w stylu Coco Chanel.  W całej linii dominującą rolę odgrywają kolory. Zarówno fanki soczystych barw, jak i delikatnych pasteli z pewnością poczują się usatysfakcjonowane. Szalenie modny  w tym sezonie koral, cytryna i lazur przeplatają się z kontrastującą z sobą czernią  i bielą.

NIFE - Miss Charm

Nowa kolekcja NIFE to harmonia kolorów i urzekających w swej prostocie krojów. Niewątpliwą zaletą całej linii jest jej uniwersalny charakter. Każda sukienka, letnia bluzka, czy też marynarka została zaprojektowana w taki sposób, by stanowić doskonałą alternatywę dla oficjalnego oraz casualowego outfitu. Marka w ten sposób daje swoim klientkom możliwość zmieniania i modyfikowania swojego look’u
w zależności od okazji i nastroju.

NIFE - Miss Charm

NIFE - Miss Charm

NIFE - Miss Charm

Kolekcja NIFE wiosna/lato 2012 to nowoczesne ujęcie stylu retro, dziewczęcego wdzięku oraz najciekawszych trendów zbliżającego się sezonu. Przywitaj wiosnę jako Miss Charm!

Więcej na www.nife.pl, www.facebook.com/NifeFashion