TRANSCEND prezentuje odtwarzacz MP3, który łączy w sobie cechy mobilnego urządzenia do odtwarzania muzyki oraz wygodnej pamięci flash. MP320R wyróżnia się designem i kolorystyką, które przyciągną uwagę zwłaszcza żeńskiej części użytkowników.
MP320R został wyposażony w dwukolorowy wyświetlacz OLED, dzięki któremu pojawiający się na nim tekst jest łatwy do odczytania pod każdym kątem padania światła. Siedem trybów equalizera, w tym jeden samodzielnie ustawiany przez użytkownika, pozwala dopasować odtwarzany dźwięk do jego indywidualnych preferencji. Funkcja powtarzania A-B oraz dobór szybkości odtwarzania umożliwia wielokrotne odsłuchiwanie nagranych wcześniej wykładów, spotkań czy lekcji języka obcego. Dodatkowe funkcjonalności to radio z możliwością nagrywania, tryb karaoke i zegar pokazujący czas lokalny oraz w każdym innym miejscu na świecie. MP320R obsługuje formaty MP3, WMA, WAV a także pliki zabezpieczone DRM10.
Odtwarzacz MP3 firmy TRANSCEND może również służyć jako urządzenie do przechowywania i przenoszenia danych. Jego niewielkie rozmiary (85,5 mm x 25,5 mm x 13 mm) pozwalają mu zmieścić się w kieszeni spodni lub w portfelu, umożliwiając wygodny transport. Dołączone oprogramowanie pozwala na zabezpieczenie dostępu do komputera lub plików hasłem. 

Specyfikacja:
Model
MP320R
Waga [g]
29
Wymiary [mm]
85,5x25,5x13
Wyjście
USB 2.0
Pojemność
4 GB
Funkcje
- 7 trybów equalizera
- Radio FM
- zróżnicowana prędkość odtwarzania
- nagrywanie dźwięku
- tryb karaoke
- funkcja powtarzania A-B
- VAD (Voice Activity Detection) – wyłączanie nagrywania, gdy jest cisza
- Real Time Clock pokazujący czas lokalny i światowy
Obsługiwane formaty
MP3, WMA, WAV, WMA-DRM10
Inne
- oprogramowanie pozwalające na zabezpieczenie dostępu do komputera lub plików hasłem
- bateria Li-ion (15 godzin bez ładowania)
- obsługa w 13 językach

Gwarancja i cena:
Przewidywana cena odtwarzacza MP320R wynosi 163 zł brutto. Urządzenie jest objęte dwuletnią gwarancją producenta