Jak powszechnie wiadomo moda to inaczej styl, którym chcemy kogoś naśladować. Nie odkryję Ameryki, gdy napiszę, że znajduje to odbicie głównie wśród dzieci i nastolatków. Spowodowane jest to tym, że starają się oni upodobnić do postaci z bajek i kreskówek (w przypadku dzieci), bądź do członków jakiejś grupy ludzi (w przypadku nastolatków). Pojęcie „moda” nie odnosi się mimo wszystko tylko do wyglądu. Ubranie modne, to także takie, które jest wygodne i dostosowane do sytuacji oraz warunków pogodowych. Wielu rodziców z pewnością łamie sobie głowy na tym gdzie można kupić modne (zgodnie z moją definicją tego słowa) ubrania dla swoich pociech. W tym momencie zaczyna się nasza rola, rola Barline.

Jesteśmy niczym innym, jak tylko jednym z najbardziej rozpoznawalnych i najbardziej uczęszczanych internetowych sklepów ubraniowych w Polsce. Swoją ofertę kierujemy w dużej mierze właśnie do niezdecydowanych ojców i matek. Oferujemy odzież dziecięcą, ubranka dla niemowląt. spodenki, sukienki, bieliznę dziecięcą, śpioszki pajacyki dla niemowląt, obuwie, kurtki i czapki. A także koszulki, piżamki, szlafroki, kalosze i kozaki. Nie ograniczając się tylko do paru typów ubrania pokazujemy jak ważną rzeczą jest dla nas wygoda klienta. Przykładowo w niemalże każdym sklepie o podobnym typie usług jak Barline można kupić t-shirty z wizerunkami bohaterów bajek. Bardzo fajnie, ale co zrobić jak nadchodzi zima? Przecież sama koszulka nie wystarczy. Właśnie w tym momencie nadchodzimy z pomocą! Udostępniając możliwość kupna kurtek, bądź nieprzemakalnych kaloszy i kurtek, które są tak niezbędne w czasie ochłodzenia, staramy się zaspokoić każdy, nawet najbardziej wybredny gust. Oczywiście bylibyśmy niczym, gdyby nie oryginalność sprzedawanych produktów. Wśród naszych towarów znajdziemy takie firmy, jak: Disney, Barbie, ScoobyDoo, Bratz, Bob Budowniczy, Tomek i Przyjaciele, Spiderman, Cars, NEXT, Zara, Ben10, Księżniczki, Batman, Atomówki, Warner Bros i wiele innych.
- obuwie: Witch, Fifi, Ladybird

Oprócz tego oferujemy także, nieco węższą, ale równie satysfakcjonującą klienta, gamę ubrań dla dorosłych. Dla każdego coś dobrego! 
Głównym celem sklepu jest osiągnięcie jak najwyższej jakości sprzedawanych produktów, bowiem, jak można przeczytać na stronie internetowej www.barline.eu. „oryginał czyni CUDA”. 
Zadowolenie Klienta stoi i na pierwszym miejsce, a zapewnić ma to, atut w postaci oryginalnych i pięknych przedmiotów w cenach zdecydowanie tańszych od porównywalnych produktów kupowanych w sklepach. Dodatkowo liczne rabaty, indywidualne oferty od zakupów powyżej 200zł oraz unikalne promocje i programy uatrakcyjniają ofertę