II edycja targów mody Vintage Passage odbędzie się już 29.09.2013 w Warszawie. Targi to okazja dla wszystkich pasjonatów mody i fashionistów do zdobycia wyszukanych kreacji i budowania swojego niepowtarzalnego stylu. W tej edycji wystawcy dodatkowo promują idee związane z modą etyczną i ekologiczną.
29.09.2013 w klubie 1500 m przy ul. Solec 18 w Warszawie odbędzie się 23 Henschke Festival. W ramach festiwalu można skorzystać z oferty II edycji targów  Vintage Passage. Jeśli nie jest Ci obce pojęcie etyki w modzie, zwracasz uwagę na to, jakiej jakości są Twoje ubrania i dbasz o otaczające nas środowisko, koniecznie musisz zjawić się na targach.
Sam festiwal to fantastyczne wydarzenie promujące pozytywny styl życia, wegetarianizm, weganizm oraz polską muzykę alternatywną. Nie zabraknie pozytywnej energii i wielu atrakcji dla uczestników.
Główne aktywności festiwalowe to: wykłady, warsztaty, pokazy gotowania, projekcje filmów o tematyce vege oraz koncerty polskich zespołów alternatywnych.
W festiwalu wezmą udział następujące zespoły:

Ścianka, Bruno Schulz, Manescape, Dead Snow Monster, Lola Lynch, Her Hair, Bobby The Unicorn, Minerals.
Na uczestników targów Vintage Passage czekają prawdziwe modowe perełki i wyselekcjonowane, designerskie ubrania.
To fantastyczna okazja, żeby zadbać nie tylko o to, co mamy na sobie, ale i w sobie, poprzez warsztaty stylu vege.
Targi Vintage Passage odbywają się w Strefie Zielonej.
Wstęp od godz. 11.00, płatny jedynie 5 zł.
Więcej informacji dotyczących targów Vintage Passage vol.2 oraz wystawców można znaleźć na oficjalnej stronie wydarzenia http://vintagepassage.com oraz FanPage
Szczegółowy plan wydarzenia i atrakcji Henschke Festival znajdziecie na stronie projektu VegeKarta http://www.vegepolska.pl/vegekarta/  oraz  FanPage Henschke Festival