Zbliża się sezon urlopowy. Całe rodziny wybierają się na wakacje. Niezależnie od miejsca przeznaczenia dla dziecka wyjazd w nieznane to niezwykłe przeżycie. Pod czujnym okiem rodziców dzieci mają okazję poznać otaczający świat. Podróże kształcą, integrują i budują świat świat dziecka. Jednak rodzice muszą się odpowiednio przygotować, aby móc cieszyć się wyjazdem razem z maluchem. Dziś już nie chodzi tylko o praktyczność ubranek, ale też o ich styl.

Moda. W dzisiejszych czasach zmieniło się spojrzenie na modę dziecięcą. Wszystkie kobiety lubią ładnie i modnie wyglądać. Szczególnie na wakacjach lubimy zwracać na siebie uwagę piękną opalenizną czy nową modną sukienką. Od kiedy wielka światowa moda zaczęła wkraczać w dziecięcy świat uwaga ta zaczęła przenosić się na dzieci. Dzisiejsze mamy przywiązują o wiele większą wagę do dziecięcych strojów, które mają coraz mniej dziecięcy charakter. 

Trendy. Rynek mody rozwija się dzięki gwiazdom show biznesu, które chcąc zainteresować media wręcz przebierają dzieci za własne kopie. Światowymi liderami w tej dziedzinie są Katie Holmes i Tom Cruise, których córeczka jest bardziej elegancka niż własna mama. Designerskie ubranka lubią też państwo Bekhamowie i Angelina Jolie i Brad Pitt. Można się z tym zgodzić lub nie, ale faktem jest, że na całym świecie o wiele bardziej zwraca się uwagę na wygląd dzieci. 

Styl. Dzisiejsze dziecko powinno wyglądać stylowo i elegancko czyli przestrzegać etykiety dotyczącej stroju. Tak jak w przypadku ubrań dla dorosłych rzeczą nadrzędną jest tu odpowiedni dobór stroju do okazji. W podróży liczy się subtelność i praktyczność. Eleganckie marynarki i wieczorowe suknie zostawmy na specjalne okazje. Dzisiejsze dziecięce projekty są kopiami kolekcji dla dorosłych, które posiadają dodatki lub motywy świadczące o tym, do kogo są kierowane. Także wybierając strój pomyślmy najpierw o sobie. 

Jakość. Pamiętajmy, że modne ubranka dla dzieci muszą nie tylko ładnie wyglądać, ale również powinny spełniać również swoją pierwotną funkcję. Powinny być starannie wykonane – dotyczy to zarówno stylu i jakości, jak i doskonałej znajomości dziecięcej budowy oraz zwyczajów. Ubierając dziecko w rzecz droższą, lepszej jakości zapewniamy mu wygodę i mamy gwarancję, że tak szybko się nie zniszczy.

Rynek. Z roku na rok na całym świecie powstaje coraz więcej butików z modą dziecięcą, a sklepy internetowe przeżywają rozkwit. W polskich butikach internetowych można znaleźć coraz ciekawszą ofertę najlepszych światowych marek, których produkty są wykonane z najlepszej jakości materiałów i świetnie wykończone. Możemy na przykład ubrać dziecko jak Gwyneth Paltrow czy Jamie Olivier (http://www.coocoo.pl/producenci/bonnie-baby.html) czy Sarah Jessica Parker (http://www.bonniebaby.co.uk/gossip.php). 

Długa podróż to zarówno dla dziecka jak i jego rodziców ogromne wyzwanie. Trzeba brać pod uwagę słońce, deszcz, zmiany temperatur, klimatyzacje, przeciągi, przesiadki, niespodzianki czy inne „wypadki przy pracy”. Ładnie wyglądające dziecko to świetna zabawa i powód do dumy dla rodziców. Natomiast sama moda to już sztuka także kształtująca osobowość dziecka.

W Butiku Coocoo możemy znaleźć następujące marki: Bonnie Baby – brytyjska marka luksusowej odzieży i akcesoriów dla dzieci w wieku od 0 do 2 lat. Ulubiona marka dzieci Jamie Oliviera, a także Gwyneth Paltrow, która swoje uwielbienie wyraziła słowami: ‘zakochaliśmy się w jakości i delikatności [ubranek Bonnie Baby]’. Norlie – duńska marka obecna od 2005 roku, swoje produkty kieruje dla niemowląt i dzieci w wieku do sześciu lat. Klasyczne wzory ubranek nigdy się nie nudzą i nie przestają być modne, wyróżniają się ponadczasową prostotą i pięknym wykończeniem. Poppy & Ned - to brytyjska firma tworzona z prawdziwą pasją od 2007 roku po to, aby modzie dziecięcej przywrócić niewinność.
Poppy & Ned zapewnia oryginalne kolekcje, które pozwalają dzieciom ubierać się stylowo i wygodnie. FASI kids – polska marka, która powstała po to by dzieci wyglądały elegancko, nie tylko słodko, nudno i bezstylowo. Kolekcja FASI zaprojektowana jest tak, aby zaspokoić tę potrzebę: "dorosłe" kolory, najlepsze wzory, najłatwiejsze zapięcia, i przede wszystkim najlepszej jakości materiały - wszystko to sprawia, że jest to wyjątkowa propozycja na rynku. 
AraVore Babies - to kolekcja wspaniałych ubranek i pościeli dziecięcej w wymarzonych kolorach i połączone z tradycyjną stylistyką. Każdy element kolekcji jest haftowany, szydełkowany i zszyty przez krawcowe z Asuncion, stolicy Paragwaju, i wykonuje się go jedynie z najbardziej miękkiej bawełny lub wełny merynosów. Pasito a pasito - hiszpańska marka, której historia sięga 1995 r., kiedy jej pomysłodawcy postanowili stworzyć linię produktów dla dzieci, które wyróżniały się jakością, dbałością o szczegóły, przy jednoczesnym zachowaniu użyteczności. Produkty pasito a pasito kupują matki, które w poszukiwaniu perfekcji doceniają detale oraz dobry smak. To one tworzą wyjątkowy styl marki pasito a pasito.

Wszystko produkty powyższych marek dostępne na stronie butiku www.coocoo.pl