Nieco ponad trzy miesiące temu na rynek wprowadzone zostały wiosenno – letnie kolekcje marek odzieżowych, a już większość z nich rozpoczęła kiermasze i wyprzedaże swojego letniego asortymentu. Z roku na rok obniżki widoczne są w sklepach coraz wcześniej, co cieszy wielu klientów. Mogą oni bowiem nabyć letnie kreacje w atrakcyjnych cenach jeszcze przed początkiem sezonu wakacyjnego.

Polska w czołówce
Witryny sklepowe kuszą nas wielkimi tablicami informującymi o 50 lub 70 % obniżce. I rzeczywiście często ulegamy pokusie. Jak wynika z danych firmy IPSOS, Polska należy do europejskiej czołówki krajów, w których wyprzedaże uważane są za najatrakcyjniejszy okres robienia zakupów. Z obniżek korzysta aż 74 % Polaków. 


- Nasze obserwacje potwierdzają te dane. Ubiegłoroczny kiermasz odzieży Every Nature cieszył się bardzo dużą popularnością. Praktycznie w przeciągu kilkunastu dni wyprzedaliśmy całą wiosenno – letnią kolekcję. Dlatego w tym roku ponownie organizujemy kiermasz – wyjaśnia Piotr Berliński, dyrektor zarządzający marki.

Kolorowe SALE
Na wyprzedażach marki odzieżowe najczęściej obniżają ceny modeli z najnowszej kolekcji. Tak samo jest w przypadku kiermaszu Every Nature.
- Kolekcja „African Dream” spotkała się z uznaniem wielu klientek, które teraz będą miały możliwość nabycia ciekawych modeli w atrakcyjnych cenach. Na zbliżające się lato najodpowiedniejsze będą lekkie, naturalne tkaniny, takie jak len, bawełna i jedwab oraz modne w tym sezonie kolory ziemi – delikatny brąz, wyrazista zieleń i ziemista czerwień. Można je odnaleźć w casualowej linii „Safari Romance” – wyjaśnia projektantka Every Nature Renata Taleb Bahmed.

Kiermasz na początek wakacji
Kiermasz odzieży Every Nature rozpocznie się w najbliższy piątek, czyli w ostatni dzień roku szkolnego i zarazem początek wakacji. Tak jak w ubiegłym roku będzie miał miejsce przy ulicy Tuwima 1/3, za Cabaretem, obok Biedronki. Sklep będzie otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 18.00, a w sobotę od 10.00 do 14.00. Kiermasz będzie działał do momentu wyprzedania ostatniego modelu. Warto podkreślić również fakt, że oferowany asortyment będzie się zmieniał i co kilka dni na kiermaszu pojawiać się będą nowe modele.
- Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej wakacyjnej oferty. Organizując kiermasz znacznie wcześniej niż w roku ubiegłym, wychodzimy naprzeciw klientkom, dając im możliwość nabycia letniej odzieży jeszcze przed sezonem – wyjaśnia Piotr Berliński.

Dobre ceny
Na kiermaszu nabyć można modele z najnowszej kolekcji Every Nature w bardzo atrakcyjnych cenach. Bluzki od 19 zł, spodnie, spódnice, żakiety i kamizelki od 29 zł, a sukienki od 39 zł.

Wakacyjne stylizacje
Pierwszy dzień wakacji warto spędzić z Every Nature i rozpocząć wypoczynek od profesjonalnych stylizacji, przeprowadzonych przez stylistkę marki Dorotę Sikorską. Na porady z zakresu stylizacji zapraszamy w poniedziałek, 22.06, w godzinach 10.00 – 12.00. Panie, którym nie odpowiada poranna godzina, mają szansę skorzystać z porad w czwartek 25.06, od godziny 17.00 do 18.00. 
- Wakacyjny urlop to doskonały czas na wprowadzenie zmian w naszej garderobie. W czasie wolnym od pracy możemy nie tylko nabyć atrakcyjną odzież w bardzo dobrych cenach, lecz także dowiedzieć się jakie modele pasują nam najbardziej i w czym jest nam do twarzy – informuje Dorota Sikorska.

Lato zbliża się do nas dużymi krokami, dlatego wszystkim, którzy wybierają się na zasłużony urlop życzymy udanego i słonecznego wypoczynku. Radzimy jak najintensywniej korzystać z uroków wakacji – także tych cenowych