Nieraz na Trendz pisaliśmy o modzie męskiej, która coraz częściej czerpie z kobiecej szafy. To, że granica między kobietami, a mężczyznami staje się coraz mniejsza wie każdy. Być może czekają nas czasy kiedy to garderoba w każdym domu będzie unisex, jedynie będą nas rozróżniały rozmiary. Zarówno na pokazach mody, jak i na ulicach coraz więcej widać panów ubranych na różowo.
Kobiety śledzące najnowsze trendy modowe, chętnie sięgały po luźne męskie koszule, jeansy, marynarki oraz zegarki na szerokiej bransolecie. Moda na tak zwanego chłopaka była niezwykle popularna. Teraz najwyraźniej panowie postanowili się odwzajemnić i chętnie zapożyczają ubrania od kobiet.
Obcisłe spodnie rurki, buty na obcasie, kosmetyki, przylegające do ciała sweterki, apaszki, koronkowa bielizna, a nawet spódniczki coraz częściej pojawiają się w męskiej modzie. Jednak nie pozwólmy się zmylić wyglądowi. Za takimi ubraniami często stoją super męscy panowie, którzy zdobywają kobiety, jednym spojrzeniem.

Russell Brand, narzeczony Katy Perry nie wychodzi z domu bez czarnych rurek, obcisłych t-shirtów z nadrukami, np w usta oraz butów z obcasem. Brytyjski prezenter telewizyjny dodaje sobie męskości poprzez włosy na klacie wychodzące spod koszulki – zrozumiałe, że dla niektórych kobiet jest to wyjątkowo niesmaczny obraz. Od swoich rurek jest również uzależniony Pete Doherty. Były chłopak Kate Moss nie należy do czyścioszków, jednak mimo ubrań opinających ciało, wygląda całkiem męsko. W końcu rozkochał w sobie najsłynniejszą modelkę świata. Michał Piróg niestety nie ma takiego smukłego ciała jak Russell czy Pete, dlatego rurki musi odłożyć na bok. Michał jednak wybrał kozaczki z obcasem.

Jeżeli podoba Ci się moda na „dziewczynę” proponujemy prosty, sprawdzony set: obcisłe rurki, t-shirt, kamizelka lub kardigan, naszyjnik z małym wisiorkiem oraz szal obwiązany wokół szyji. Najlepiej zrównoważyć to brodą bądź męskimi butami.

Jak Wam się podoba takie wymieszanie w modzie?