Każda kobieta chce wyglądać zdrowo i zachować idealną figurę. Najczęściej wiąże się to z drakońskimi dietami i dużą ilością godzin spędzoną na siłowni. Jednak nie każda z nas zdaje sobie sprawę, że żeby pozbyć się toksyn np. związanych z kuracją antybiotykową wystarczy wypić szklankę wody z cukrem, który w znaczący sposób obniży zawartość zbędnych toksycznych substancji w naszym organizmie. Jednak nie jest to do końca skuteczne, gdyż nie oczyszcza całkowicie naszego organizmu.

Wśród kobiet na zachodzie zapanował trend na picie szklanki wody z węglem. W Polsce jest on powszechnie stosowany kiedy mamy problemy żołądkowe. Jednak firma Sort of Coal oferuje nam najróżniejsze produkty, których celem jest poprawienie naszego samopoczucia i oczyszczenie organizmu ze zbędnych toksyn. 
I tak w ofercie sklepu znajdziemy najróżniejsze wersje japońskiego węgla.

Kishu Binchotan + Jug- jest tradycyjny japońskim węglem służącym do oczyszczania wody i naszego organizmu. Wszystko jest oparte na naturalnych składnikach. Za taką przyjemność oczyszczenia naszego ciała musimy zapłacić aż 51 Euro.

Oczywiście znajdziemy też tańsze wersje po 16 Euro, które są też stosunkowo mniejsze i nie wystarczą nam na długo.

Jeśli denerwuje Was zapach w lodówce to węgiel japoński również sobie z tym poradzi. Magiczna kostka Kuro Cube wciągnie wszystkie nieprzyjemne zapachy, co więcej podobno jeszcze pozbędzie się bakterii z naszej lodówki. Kuro Cube dostaniemy za 24 Euro. Trzeba przyznać, że współczense trendy nie znają granic.

Zwykły węgiel, który od lat pomaga nam w problemach żołądkowych, okazuje się produktem nr 1 wśród wszystkich fashion victim. A co wy myślcie o magicznym japońskim węglu? Czy uważacie, że naprawdę on działa czy to może jest wielka ściema?