Jeszcze kilka lat temu, piękno w świecie mody było rozumiane zupełnie inaczej niż dzisiaj. Karierę robiły wtedy modelki o klasycznym pięknie, jak Gisele Bundchen, Naomi Campbell, Cindy Crawford czy Claudia Schiffer. Zostały one wyparte do tego stopnia, że karierę mogła zrobi Kate Moss, która mimo swojego niskiego wzrostu wyróżnia się rockowym stylem życia.

Podobna historia związana jest z Agness Deyn, która przez swój chłopięcy wygląd i charakter, bije inne modelki na kolana. Najnowszym odkryciem jest jednak Alice Dellal, której look polega na wysmarowanych cieniach, wskazujących na niedawny powrót z ostrej imprezy.

Alice jest charakterystyczna dzięki włosom. Z prawej strony jej głowa jest wyglolona. Styl grunge, oznaczający wyreżyserowany brud, stał się bardziej popularny od klasycznej kobiecości czy elegancji. Jednak nie dajmy się uwieść - Alice nie pochodzi z rodziny z przeszłością. Wręcz przeciwnie, jest córką angielskiego miliardera oraz brazylijskiej modelki. Alice jest obecnie twarzą Mango i prezentuje się bardzo odważnie i pewnie!