Nie tylko kobieta musi wyglądać perfekcyjnie na plaży. Mężczyźni mają znacznie łatwiej. Wystarczą odpowiedni spodenki i T-shirt żeby wyglądać naprawdę super. Jednak nie można zapomnieć również o muskulaturze ciała. Dlatego drodzy Panowie nie czekajcie tylko już od dziś zacznijcie ćwiczenia fizyczne. Nie tylko lepiej się poczujecie, ale przede wszystkim będziecie bardziej seksowanie wyglądać w shortach.

Wybór shortów na plażę nie jest łatwy. Obecnie na rynku jest dostępnych bardzo wiele różnych modeli. Jedno jest pewne slipkom w stylu Gracjana Roztockiego mówimy stanowczo NIE! Jeśli lubicie różnorodne kolory to warto zastanowić się nad spodenkami firmy Quicksilver. To właśnie tam nawet najbardziej wymagający miłośnik sportów wodnych znajdzie odpowiedni styl.  Średnio za spodenki firmy Quicksilver zapłacimy około 200 złotych. Jeśli szukacie tańszej alternatywy to proponujemy spodenki do pływania firmy H&M. Modne wzory sprawią, że na pewno zwrócicie uwagę leżących na plaży kobiet. Cena bardzo atrakcyjna. Za 99 złotych dostaniecie spodnie bardzo zbliżone do tych z Quicksilver.  Jeśli jednak uważacie, że spodenki w stylu surferskim są dla Was za długie i luźne. To proponujemy nieco krótsze jednokolorowe od H&M za 59,90 złotych.  Nie wolno zapomnieć o plażowych dodatkach takich jak japonki czy okulary.  Jeśli chcecie przeznaczyć nieco więcej pieniędzy to warto zastanowić się nad zakupem japonek od Quicksilver. Ich cena waha się od 39 złotych do około 100 złotych.  Jeśłi jednak szukacie tańszej alternatywy do warto zastanowić się nad japonkami od H&M. Dostępne w różnych kolorach są w atrakcyjnej cenie 29.90 złotych.  Nie zapomnijcie o okularach przeciw słonecznych które podczas letnich dni SA niezbędnym dodatkiem.  Warto zastanowić się nad modelami prosto od H&M za 29,90 złotych. Co prawda jest to gadżet tylko na jeden sezon, ale czasami warto wydać 60 złotych na dwie pary modnych okularów niż około 200 złotych na jedną parę.

Reasumując
Jeśli chcecie wyglądać modnie na plaży, a zarazem nie wydać dużej ilości pieniędzy polecamy Wam H&M.  Za niecałe 200 złotych będziecie mogli skomponować sobie modny ‘’set’’, który spodoba się każdej kobiecie. Dlatego nie czekajcie tylko ruszajcie na zakupy, bo wakacje już niedługo…