Style modowe,które możemy podziwiać na ulicach naszych miast są bardzo różnorodne i są odzwierciedleniem naszych zmysłów. Co nie zawsze jest dla nas dobrym i rozsądnym rozwiązaniem.
Bo czasem ,a nawet bardzo często przypomina to fashion bazar.Dlatego zachęcam do wyjścia poza granice naszego kraju i podglądać największych projektantów światowej mody i wyróżnić się własnym-odważnym pomysłem.

_dsc6265_400

A do wyboru mamy szereg mocnych elementów w tym sezonie.

Moim znakiem firmowym jest przede wszystkim lekkość ,zwiewność i powłóczystośc,sexy i z pazurem.
Nie stosuje pół środków,wszytsko jest odważne i oczywiste.

Wyraźne  pozbawione niedomówień wspaniałych wcieleń oraz metamorfoz okrytych niepospolitą modową intuicją.

W tym sezonie z jednej strony wdzięk i skromność z drugiej strony bogate zdobienia,aplikacje,dodatki,akcesoria,które są zadedykowane odwiecznej sztuce uwodzenia i efektem wyjątkowości.
Mix kobiecości,odryte czubki palców są najbardziej kobiecą stroną obuwia w tym sezonie.
Ekscentryczne ale nigdy nie wulgarny luksus.Dłuższe,krótsze ,wysokie,na koturnie lub szerokim obcasie oraz płaskie botki tworzą WIOSENNO-LETNI  pasaż mody.

Najlepsze na wiosne  będą zawsze stylowe  ,poncza,płaszcze ,swetry,proste formy trapezu, marynarskie pasy w kolorach granatu oraz wszystkiego rodzaju marynarki   zawierają najbardziej gorące tendencje wiosennej stylistyki.

Kiedy dyrektorem marki Givenchy został Nicolas ,który wprowadził na rynek nowoczesne rozwiązania stylistyczne wszystko zostało oparte na perfekcyjnym kroju,fałdach i drapowaniu.

To była kolekcja bardzo niezwykła i miękka.

Dziś przekładamy to na MODĘ ULICY . Stawiamy na czystość linii i dekoracyjność czyli wszelkie fałdy i drapowania…

Stawiamy na komfort i ekspresyjną elegancję.

raz_400

Nie wszystko złoto co się świeci


.W tym sezonie dominować będą wszystkie odcienie złota,złotego brązu i rudości.Zarówno u projektantów jak i w salonach fryzjerskich .
Fryzury noszone w najbliższym sezonie będą również przeważać kolorami naturalnymi. Jak również dla odważnych ostre kolory zieleni seledynu gdzie symbolizować
Będą wiosne ….

Odważne cięcia z podkreślonymi grzywkami ,połączenia kolorów miedzi z delikatnie wykonanymi refleksami złota brązu lub na odwrót.
Jak  również włosy długie,które zawsze charakteryzować będą kobiecość i elegancję.
Falę,asymetrie i tępe-ostre cięcia będą przeważać w pracy fryzjerów. Przeważać będzie klasyka lat 40tych.

Bardzo modne będą również warkocze,kłosy i wszelkiego rodzaju sploty ,nie te ułożone jak u grzecznej uczennicy lecz takie ,które będą splecione misternie lużno -ściągnięte na jedną ze stron.

STYL, SZYK I KLASA

aaa_400

 

Polecamy stronę: www.monikatokarz.com.pl

Monika Tokarz

GSM: 12 626 06 08