W najnowszym numerze magazynu Glassbook uwagę przykuwają zdjęcia wykonane przez Michelle George. Fotograf zaprosił do współpracy znane modelki o okrąglejszych kształtach. Przed jego obiektywem stanęły m.in. Iskra Lawrence, Charlotte Quita Jones, Karmi Pinning, Lucinda Warby i Stephanie Van Den Bergh.

Tematem przewodnim sesji dla premierowego Glassbook jest uchwycenie looku femme fatale. Modelki plus size prezentują uwodzicielską bieliznę od Fleur of England, Boux Avenue i Elomi. Kobieta fatalna według Glassbook jest świadoma swojej mocy nad mężczyzną – ma wyzywający makijaż, włosy w nieładzie i dopasowaną bieliznę w wyrazistych kolorach. Rzuca tajemnicze spojrzenia w kadr, jakbyśmy oglądając zdjęcia, przyłapali ją podczas intymnych momentów.

Dziewczyny o apetycznych kształtach i zmysłowych figurach – ta sesja udowadnia, że seksapil rozpoczyna się na dobre około rozmiaru 40 (z pewnością trudno poszukiwać chociaż krzty erotyzmu wśród wychudzonych modelek noszących legendarne „0”)!

Zdjęcia wykonano w londyńskim hotelu Blakes. Za włosy i makijaż modelek odpowiadają Oscara Barnes, Elena Diaz i Jo Clayton.