Grupa niemieckich cukierników firmy Lambertz postawiła na awangardę w dobrym smaku- dosłownie i w przenośni. Podczas nietypowego pokazu w Kolonii, pomiędzy skąpo ubranymi modelkami prezentującymi karnawałowe kreacje sezonu, prezentowały się piękności ,,ozdobione” jedynie w czekoladowe przysmaki.

Kreacje, kapelusze, bikini, liczne ozdoby wykonane z prawdziwej czekolady Lembartz budziły apetyt zgromadzonych. A wśród nich gwiazdy takie jak Rosario Dawson, Shirley Bassey czy Karolina Kurkova. Wszyscy  byli pod ogromnym wrażeniem precyzji, klasy i dobrego gustu. Stroje doskonale wtopiły się w konwencję karnawałowego szaleństwa. Wymyślne i  efektowne niczym z Rio, w rytmach energetyzującej muzyki. Było słodko i z dużą dawką pozytywnych wibracji. Działająca jak afrodyzjak czekolada wprowadziła wszystkich w ,,pyszny” nastrój. 

- ,,Jestem kobietą, my kochamy czekoladę. To chyba genetyczne” - mówiła po pokazie Rosario Dawson.

Modelki ubrane jedynie w czekoladę

Czekoladowy pokaz mody

Awangardowa czerwona sukienka

Autor: Aleksandra Daniszewska

Źródła zdjęć:

http://pictures.metro.co.uk/lambertz-monday-night-2012/1278706/Lambertz-Monday-Night

http://modelcandids.com/2012/01/karolina-kurkova-attends-the-lambertz-fashion-show-in-cologne-germany-jan-30th-2012/karolina-kurkova-attends-the-lambertz-fashion-show-in-cologne-germany-jan-30th-2012/