Proces modelowania sylwetki nie musi być ani długotrwały ani żmudny. Latem każda z nas chce wyglądać jak najlepiej i najzgrabniej, ale niekoniecznie kosztem wielogodzinnych ćwiczeń czy wyrzeczeń dietetycznych. Dzięki medycynie estetycznej są możliwe szybkie, małoinwazyjne oraz bezbolesne zabiegi, które odbywają się z pominięciem chirurgicznego skalpela - jednym    z najskuteczniejszych jest lipoliza iniekcyjna.

Lipoliza iniekcyjna jest to nieoperacyjna metoda usuwania depozytów tkanki tłuszczowej, które najczęściej umiejscowione są w okolicy podbródka, brzucha, pośladków, ud, bioder, pleców, ramion i kolan.

Zaaplikowany do tkanki tłuszczowej preparat rozpuszcza błony komórek tłuszczowych, w wyniku czego tłuszcz przybiera konsystencję płynną, a następnie zostaje usunięty z organizmu przy udziale układu limfatycznego, wątroby i nerek.

Jednorazowo można zastosować do sześciu ampułek preparatu. Zabiegi lipolizy iniekcyjnej należy powtarzać od dwóch do pięciu razy w zależności od finalnych oczekiwań pacjentki, zaś odstępy między nimi powinny wynosić 2-4 tygodnie.

Jeśli pacjentka dba o utrzymanie stałej wagi efekt pozabiegowy jest trwały.

www.kobietaimatka.pl