Codzienne fryzury mogą nas zaskoczyć swą zmiennością. Tu moda zmienia się niemal tak samo szybko, jak na wybiegach. Na jakie fryzury i zabiegi fryzjerskie powinny się zdecydować te panie, które stylowo i modnie chcą wkroczyć w 2015 rok?

Zimą, gdy robi się szaro i ponuro, wiele osób zaczyna tęsknić za kolorem. Nic więc dziwnego, że większość salonów fryzjerskich nastawia się obecnie na wykonywanie takich zabiegów, jak farbowanie. Pasemka, ombre lub też tradycyjne farbowanie – możliwości jest wiele. Bez względu na to, na jakie rozwiązanie zdecydują się klientki salonów fryzjerskich, specjaliści zalecają im stawianie na naturalne kolory. Asortyment farb, które pozwalają się cieszyć kasztanem, brązem lub blondem w wielu wspaniałych odcieniach, może zaskoczyć swym bogactwem. A to właśnie te kolory będą najmodniejsze w początkach 2015 roku. Jeśli dodatkowo klientki postawią na farby naturalne, zapewniające trwały kolor i lśniący, zdrowy blask, mogą liczyć na wspaniałe efekty. Na ich pozyskanie pozwala m.in. koloryzacja włosów farbami Garnier – marki, która postawiła i na modne kolory, i na naturalne składniki. Wśród tych farb, które cieszą się już teraz największą popularnością wśród klientek, wyróżniają się różne odcienie brązów, jak np. rudawy czy złocisty brąz. Naturalny blond również ma się dobrze, przy czym takie odcienie, jak opalizujący czy też bursztynowy blond, przyciągają uwagę klientek wyjątkowo skutecznie.

Jakie fryzury będą na topie?

Skoro wiemy, jakie kolory będą najważniejsze tej zimy, warto zastanowić się jeszcze nad samą fryzurą. Długie włosy czy krótkie fryzury? Koki czy loki opadające na ramiona? Sprawdźmy, jakie rozwiązania są miłośniczkom mody szczególnie polecane.

Fryzury długie i półdługie z grzywką mają się dobrze, podobnie jak i fryzury cieniowane. Hitem 2015 roku mogą się jednak okazać krótkie fryzury pixie oraz klasyczny bob, które w połączeniu z modnym cieniowaniem stają się fryzurami zadziornymi i intrygującymi. Ta ostatnia propozycja to idealna oferta dla pań, które chcą podkreślić za pomocą fryzury swój charakter oraz temperament.

Moda niejedno ma oblicze. Ważne jest nie tylko to, co znajduje się w naszej szafie, ale i to, co mamy na głowie. A tu najmodniejsza jest naturalność. Drobne zabiegi sprawiają, że każda z nas otrzymuje szansę na to, by podkreślić swe naturalne piękno, ciesząc się tym samym i atrakcyjnym wyglądem, i rewelacyjnym samopoczuciem.