Chociaż pogodna nieco się popsuła to jednak nie wolno zapominać, że już wielkimi krokami zbliżają się ciepłe dni. W związku z tym warto zastanowić się nad reaktywacją naszej garderoby. Tegoroczna wiosna ma być przede wszystkim bardzo kolorowa i odważna. Dlatego w modzie będą, krótkie szorty i spódniczki.

Co ciekawe koniecznie muszą posiadać jakiś ''słodki wzór''. Firma O'connel's stawia na zwierzęta morskie. Dlatego na szortach zobaczymy słodkie wieloryby. Tego typu szorty idealnie będą komponować się z białą koszulką , na której znajduje się kotwica. Koniecznie do tego setu warto założyć trampki. Converse Jack Purcell. Są to najmodniejsze trampki ostatniego sezonu. Połączenie kolorystyki białej z granatową, sprawia, że poczujemy się jak na wakacjach. Nie wolno zapomnieć o torbie, która doda ciekawego looku naszemu modowemu setowi. Ciekawie prezentuje się worek od Louis Vuitton. Idealnie nadaje się na weekendowe wiosenne wycieczki. Będziemy wyglądać nie tylko modnie, ale przede wszystkim do samego worka zmieści nam się bardzo wiele różnych przedmiotów. Jedyne co może nas wystraszyć to cena. W końcu ponad 2 tysiące dolarów jak na torbę na niedzielne wycieczki to dosyć dużo.

Wiosna 2010 to przede wszystkim różnego rodzaju eksperymenty oraz łączenie różnorodnej kolorystyki. A Wam jak podobają się ubrania? Przypadły Wam do gustu?