O pociechach modnych rodziców nie zapominają projektanci i zawsze w swoich kolekcjach znajdują też dla nich miejsce. Kolekcje dziecięce znajdziemy u takich projektantów jak Gucci, Ralph Lauren, Chloe.

Gucci stawia na akcesoria, jak butki firmowane swoim logo. Wykonane są z charakterystycznego brązowego materiału z nadrukiem rozpoznawanym na całym świecie już z dużej odległości.

Chloe trzyma się delikatnych kolorów, tak aby nie przytłaczać dziecka. Projektanci tej marki sięgają po miękkie tkaniny, zapewniające dziecku maksymalny komfort. Modele są proste i łatwe w noszeniu, dobrze komponują się z każdym typem urody dziecka.

Ralph Lauren skupia się w swoich propozycjach na chłopcach. Przedstawia propozycje swoich „dorosłych” projektów w wersji mini. Swoje dzieci ubierzemy u niego w zgrabne koszulki polo i oxfordzkie koszule. Dziecko cały czas ubrane jest wygodnie, a przy okazji wygląda bardziej klasycznie, dzięki czemu bez problemu może być to strój na spotkanie dorosłych, podczas którego maluch będzie nam towarzyszył