Każda kobieta powinna mieć swoją kopertówkę. Na wybiegach i salonach, to one królują. Są małe, smukłe, wyraziste i bardzo modne. W kopertówce wiele nie włożymy, dlatego pełnią one bardziej rolę praktycznego dodatku. Telefon komórkowy, klucze, puder i błyszczyk, to jedyne rzeczy, które w niej zmieścimy. Jednak to ona świetnie dopełni nasz strój, bowiem należy do najbardziej eleganckich modeli torebek.
Czarna jest zawsze praktyczna, jednak w tym roku szalejemy niż bardziej. Wybieramy kopertówki o zdecydowanym kolorze, wzorze i fakturze.
Niektóre połączenia mogą się wydawać bardziej kontrowersyjne. Cynthia Nixon, czyli serialowa Miranda z serialu Seks w Wielkim Mieście założyła do żółtej sukienki, beżową kopertówkę. Eva Longoria w sprytny sposób skontrastowała chabrową sukienkę z złotą torebką.
Anna Mucha na rozdaniu Złotych Kacek ubrała zieloną, lakierową do czarnej sukienki.
Jak widać na przykładzie gwiazd pozornie nie pasujące do siebie rzeczy, świetnie z sobą współgrają. Można mieszać z sobą przeciwstawne kolory, pod warunkiem, że cała akcja się dzieje w obrębie tylko dwóch, trzech barw. Rozwiązania, gdzie mamy inny kolor butów, torebki, sukienki oraz okrycia jest ryzykowny.

Jaki kolor kopertówki Wam się najbardziej podoba?