Laax to najbardziej pożądane miejsce do spędzania urlopów w zimie.

Miejsce stanowi esencję współczesnej Szwajcarii.

Na każdym kroku spotykamy stacje ładowania samochodów elektrycznych i pojazdy sygnowane logo Tesla czy BMW, które wpisują się w trend na ekologię. Rzecz jasna nie brakuje tu supersamochodów, które z ekologią nie mają wiele wspólnego. Unikalny miks innowacyjnej współczesności i bogactwa.

Kurort to fenomenalna, modernistyczna architektura. Betonowa bryła budynków stanowi oazę wielbicieli współczesnej architektury. To również synteza tego co najlepsze w hotelach XXI wieku. Znajdziemy tam zarówno przyjemności saunowe, jak również znakomite SPA czy kuchnię.

Budynki rozmieszczono niczym rozproszone głazy. Całość wpisuje się w otoczenie Alp i podkreśla wyrafinowany charakter miejsca.

Za projekt hotelu odpowiada Domenig Architekten.

Zwolennicy snowboardu delektują się największym "half-pipe" w Europie czy czterema "snowparkami", które przeznaczono dla zwolenników wszelkich sportów zimowych.

Nowe wyciągi to projekt Porsche Design.

Ośrodek korzysta z geoterm czy słońca jako naturalnych źródeł energii.

Laax to najbardziej pożądany cel wycieszek hipsterów i współczesnych yuppies. Co ciekawe różnorodność oferty sprawia, że niemal każdy znajdzie tam propozycję dostosowaną do możliwości budżetowych. Miejsce przyjazne zarówno krezusom jak również aspirującym. Rekomendacja trendu.pl