Jeżeli sądzicie, że fashion weeki są wyłącznie dla ludzi, to się bardzo mylicie. Psy także znają się na modzie. Przykład znajdziemy na własnym podwórku, wystarczy popatrzeć na medalistę Kacperka od przewodniczącego Piotra Dudy. Na prezentacji Kacperek wypadł rewelacyjnie i stał się gwiazdą, odciągając co prawda uwagę od sedna sprawy, ale w tym miejscu należy pogratulować pomysłu agencji reklamowej.

W galerii prezentujemy serię zdjęć z prawdziwymi psimi fashionistami. Autorką sesji jest Chantal Adair, która wyszukała najlepiej ubrane psy w Nowym Jorku. Może Kacperek znajdzie też coś dla siebie. Chantal pokazała prawdziwe psie perełki odziane w stroje od haute couture. Nie było łatwo przestawić się na fotografowanie psów, które są bardziej wymagającymi modelami od ludzi, chociaż w kwestii strzelania focha przypominają niektóre gwiazdy.

Guga wygląda jak potężna góra w futrze Cynthia Rowley, ale jest zbyt nieśmiała na posiadanie własnego konta na Instagramie. Bodhi to prawdziwy elegancik w koszuli Calvin Klein oraz swetrze i kurtce J.Crew (IG:@mensweardog). Druk & Charlie to dwa w jednym, czyli dwa dumne psy w swetrach Beacon's Closet (IG: @deafdal).

Chloe Kardoggian wybrała proste wdzianko w kratkę Coach i beret Dog In A Fez (IG: @chloekardoggian). Tinkerbelle poszła w high fashion w różowej sukieneczce Doggy Diva Boutique i okularach przeciwsłonecznych Valentino (IG: @tinkerbellethedog). Cookie to prawdziwy mały boss w kratce Baby Gap i poważnych okularach (IG: @ps.ny).

Francis Bacon (co za imię, rewelacja…) w koszuli Marc Jacobs to szczyt wyrafinowania i ta mina… (IG: @bacon_the_dog). Alfonso Henry w casualowym outficie od Saks sprawia wrażenie bardzo ogarniętego gościa (IG: @alfonsothedog).

Chloe to rasowa baletnica w kołnierzu Jimmy Choo i tutu Martha Stewart For PetSmart (IG: @chloetheminifrenchie). Pica docenia w modzie akcesoria, dlatego zobaczymy ją w bandanie Marchand Des Legumes i naszyjniku Chanel (IG:@picathepom).

Madison wygląda bosko w sukience Max Studio Baby i butach Louboutins (IG: @minidalmaddy). Natomiast Hazel to księżniczka Disneya dla Wally’ego, który ma na sobie psi garnitur (IG: @eric_abyolo &@wallythewelshcorgi).

Moochi & Skye doskonale pokazują swoją mądrość i siłę w koszulach w kratę Urban Outfitters shirts (dysponują wyłącznie prywatnymi kontami na Instagramie).

Wrigley wyszperał prawdziwą modową perełkę w Beacon's Closet (IG: @greatedaneinthecity). Zoey to sam wdzięk i słodycz w baletowym tutu Baby Essentials (IG: @zoeyblitz), zaś Bowie czaruje w kryzie PetSmart.

Na koniec nasz faworyt, Rosenberg. Okulary Louis Vuitton, marynarka Ralph Lauren i koszula Dolce & Gabbana (IG:rosenbergthedog). Fashionista całą mordką…