Rodzinne kariery w show biznesie są modne. Trend na wprowadzanie sióstr lub braci na czerwony dywan, okładki czasopism czy wybiegi stał się powszechny. Wystarczy wspomnieć o „pierwszej rodzinie Ameryki”, czyli klanie Kardashian – Jenner. Do tego kręgu można zaliczyć siostry Hadid i ich młodszego brata, którzy robią karierę w modelingu.

Nikogo nie może dziwić, że z popularnego trendu skorzystała kolejna rodzina, a mianowicie Waterhouse. Znamy już Suki i Immy, teraz przyszedł czas na najmłodszą siostrę, 16-letnią Maddi. Dziewczyna pojawiła się w listopadowym wydaniu magazynu „Tatler” dla nastolatków.

Maddi jak prawie każda osoba w jej wieku jest wielbicielką Internetu, choć sama przyznaje, że nieco zaskoczyła ją wzrastająca liczba obserwujących na Instagramie. Młodziutka Waterhouse słynie z błyskotliwych komentarzy, które zamieszcza na swoim blogu, obok rodzinnych zdjęć.

Z całą pewnością okładka w magazynie „Tatler” to pierwszy krok do kariery najmłodszej siostry Waterhouse w modelingu. Maddi jest wyjątkowo fotogeniczna i posiada oryginalną urodę. Na pewno jeszcze nie jeden raz o niej usłyszymy.