Kobi Levi po raz kolejny zrobił na nas wrażenie. Projektant słynie z niesamowitych pomysłów. Teraz również poszedł w odlotowe klimaty. Wyobrażacie sobie, że można założyć na nogę banana lub dziób łabędzia ?? Kobi Levi przy tworzeniu nowych kolekcji kieruje się ideą, by było „dziwnie”. Doskonale mu to wychodzi.

Buty z kolekcji dedykowane są gwiazdom z poczuciem humoru. Niewątpliwie, trzeba mieć duże poczucie humoru, żeby ubrać buty przypominające nadepniętą i ciągnącą się gumę do żucia. Levi w swojej kolekcji pamiętał również o Madonnie, dla której zaprojektował jeden egzemplarz.

W zaprezentowanych szpilkach nie łatwo jest chodzić na co dzień. Kobi Levi o swoich designerskich, lecz mało wygodnych butach mówi:

„W przeciwieństwie do ubrań, które nabierają znaczenia wtedy, gdy ktoś je nosi, buty mogą istnieć w przestrzeni bez konieczności zakładania ich na stopy ”.

Dzięki projektantowi w świecie mody nie wieje nudą. Zdaniem trendu.pl jakość wykonania jest nieadekwatna do kreatywności designera. Buty wyglądają po prostu tandetnie.

Co myślicie o takich butach??


Autor: B.A