Coraz częściej w świecie mody możemy zaobserwować ciekawe inspiracje, związane z trampkami. Trampki obiegły cały świat swoją niezwykłą popularnością . Obecnie na rynku możemy wybierać spośród bardzo wielu ciekawych modeli i wzorów. Trzeba przyznać, że modę na trampki zawdzięczamy bezpośrednio firmie Converse. To właśnie dzięki niej na całym świecie nawet celebrities zaczęły nosić mało popularne kiedyś trampki. Obecnie Converse pomału odchodzi w zapomnienie. Wszystko za sprawą inny firm, które zaczęły projektować równie ciekawe modele. Znana firma Lanvin stawia na trampki za kostkę na sezon wiosna/lato 2010.

To co będzie je charakteryzować to przede wszystkim oryginalne wzornictwo oraz połączenie elementów świecących z elementami całkowicie matowymi. Prostota formy sprawia, że będą idealnie wyglądać do rzeczy casual jak i do nieco bardziej eleganckiego stylu. Jeśli jednak Lanvin nie przekonuje Was swoimi trampkami to warto zwrócić uwagę na Vansy, które w tym sezonie prezentują się wyjątkowo ciekawie.

Oprócz wiązanych dostaniemy tradycyjne wsuwane, które jak zwykle są zdominowane przez kolorystykę ciemną( kolor czarny dominuje). Jeśli jednak szukacie czegoś dużo bardziej żywego to warto zwrócić na kolekcję Etnies. Która jest inspirowana sztuką Koji Toyoda’s. Trampki są kolorowe i dostępne w unikatowe wzory. Dzięki różnorodnym wzorom będziemy na pewno wyróżniać się z tłumu. A Wam jak podobają się trampki? Przypadły Wam do gustu?