Korale stworzone specjalnie dla Twojego charakteru, szal w kolorach Twoich myśli a dodatki w domu zgodne z Twoimi oczekiwaniami? Prezent dla przyjaciółki ale nie ze sklepu? Chciałabyś to wszystko umieć stworzyć  ale jak? My już wiemy!

 

2_400_07

Pakuj walizki i ruszaj nad polskie morze do Ustronnego Babińca – do zacisza kobiecych zachcianek! To tam w towarzystwie fajnych babeczek, pod okiem wspaniałych instruktorów - stworzysz dla siebie, przyjaciół, rodziny  i swojego domu piękne przedmioty! Już nie musisz być skazana na to co dyktuje moda, podążaj za własnym stylem!

 

5_400_02

Ustronny Babiniec powstał … z miłości do kobiecości, … do piękna, … do pasji tworzenia! To modny wypoczynek z rękodziełem dla Pań! Powołały go do życia w roku 2010 dwie twórcze freelancerki, matka z córką, Jadwiga i Natalia Jastrzębskie które w domowym zaciszu tworzą dla siebie i swoich najbliższych piękne bibeloty z polotem i biżuterię artystyczną:  filcowane szale, kapelusze i korale, lalki angielskie, puzderka w technice decoupage i vintage deco, herbatnice, ogromne ręcznie zdobione donice do ogrodu, kwieciste brosze, sutaszowe kolczyki i wisiorki, fascynatory, organizery, kartki, notesiki, hiszpańskie  kury, imbryczki i inne pipsztyki!

 

6_400_01

Obie świetnie się przy tym bawią i zarażają inne kobiety pasją tworzenia goszcząc u siebie kobiety z całego kraju i zagranicy na aktywnym wypoczynku z rękodziełem dla pań.  Zapewniają im wspaniałe warsztaty rękodzieła artystycznego, pyszną domową kuchnię, noclegi i aktywne popołudnia. Ponad to uczą jak zaparzać prawdziwą kawę i herbatę ze smacznymi przetworami, jak w kilka minut wyczarować pyszne ciasteczka i jak upiec domowy chleb z pysznymi dodatkami. Do współpracy zapraszają inne kobiety – instruktorki, kosmetyczki, animatorki. A wszystko to, po to aby celebrować twórczą kobiecość!

 

7_400_04

Poza działalnością prywatną, założycielki Ustronnego Babińca, działają twórczo w swojej okolicy a także na terenie całego kraju podróżując tam … gdzie potrzebne jest wsparcie twórczych kobiet przy różnego rodzaju przedsięwzięciach artystycznych!

 

pla380a_400

Nie zastanawiaj się tylko dzwoń i ruszaj na aktywny wypoczynek z modnym rękodziełem dla Pań! To jedyne takie miejsce w kraju! Zabierz mamę, siostrę, przyjaciółkę i ruszaj w twórczą drogę!

Na stronie jest nowy terminarz! Promocyjne ceny za tydzień z pełnym wyżywieniem, noclegami i warsztatami kształtują się od 699 zł do 999 zł a weekendy po 349 zł!

8_400_03

Fajne babki czekają na Ciebie! Wypocznij i twórz! Czerp radość z własnoręcznie wykonanych przedmiotów!

www.ustronnybabiniec.pl
kom. 506-991-418