Andy Bumpus – ilustrator mody, grafik, fotograf. Zanim trawił do świata mody studiował przez 5 lat sztuki piękne na Northumbria University w Newcastle w Wielkiej Brytanii.Obecnie jest jednym z najbardziej znanych ilustratorów w świecie mody. Jego prace od dwóch sezonów cieszą się ogromną popularnością, m.in. na stronie Vauxhall Fashion Scout.Do współpracy zapraszają go liczni projektanci. Jedną z nich jest projektantka Hermione de Paula, z którą pracował podczas tworzenia książki dotyczącej jej najnowszej kolekcji na sezon jesień-zima 2011/2012.Przyczynił się także do powstania kilku ilustracji do kolekcji strojów projektantki mody Yasmin Kianfar, która była gościem jednej z edycji Browns Blog.

Jego pasja to także fotografia, przede wszystkim mody ulicznej. Zdjęcia jego autorstwa dotyczące „Street Chic” znaleźć można na stronie vogue.com.

Ponadto, na specjalną prośbę „Vogue” stworzył kilkanaście rysunków przedstawiających najnowsze kolekcję na sezon wiosna/lato 2012, zaprezentowane podczas londyńskiego tygodnia mody. Wśród projektantów, których nazwiska pojawiły się na ilustracjach Andy’ego, znaleźli się: Christopher Shannon, J W Anderson, Simone Rocha, Eudon Choi, Georgia Hardinge, James Small, Leutton Postle, Markus Lupfer, Peter Jensen, Phoebe English oraz Simone Rocha.Autor: Karolina Popłońska