Pozwól sobie na stylizacyjne kaprysy. Naprawdę jest w czym wybierać.

Wielu z nas niecierpliwie czeka na wiosnę. Niestety, zima zadomowiła się na dobre. Zanim zrzucimy z siebie wełniano-futrzane warstwy i przywitamy ciepłe, słoneczne dni minie jeszcze trochę czasu. Niecierpliwe wyczekiwanie warto jednak spędzić w towarzystwie orzeźwiających trendów. Sezon wiosna - lato 2012 obfituje bowiem w propozycje, które z łatwością można łączyć w dzikie kombinacje.

Możliwości jest mnóstwo - egzotyczne wzory rodem z najgłębszych zakątków dżungli, plemienne motywy w postaci frędzli i koralików, lawina kwiatów lub morskie. A łączyć można dosłownie wszystko, więc nie ograniczaj się i stwórz niepowtarzalny, abstrakcyjny look. Zachęcają do tego projektanci, którzy na wybiegach prezentowali szalone, pozornie niepasujące do siebie mixy wzorów i kolorów. A jednak wszystko gra. W minimalistycznej, stonowanej wersji wystarczy jeden charakterystyczny dodatek, który błyskawicznie ożywi strój i. Żółte okulary, pierścionek upolowany na sawannie lub buty z wijącymi się wokół stóp frędzlami – to wystarczy, aby jedną nogą być już po stronie wiosny.      

W tym sezonie prym wiedzie kolor. I to nie byle jaki. Tej wiosny projektanci stawiają na neonowe szaleństwo, które równoważy pastelowo-pudrowy look, zahaczający nieco o chłodny, zimowy krajobraz. Pole do popisu znowu otwarte! Róż, oranż, błękit i zieleń – wszystkie kolory występują w skrajnych wersjach, które, w zależności od wyboru, zamienią nas w energetyczny koktajl lub świeży, wyrafinowany deser. Nie zawodzi również nieśmiertelny romans czarnego z białym. Tym razem w klasycznym, geometrycznym wydaniu.

Tegoroczne wiosenne trendy zachęcają do oryginalności, odwagi i szaleństwa. Niech feeria barw, nadruków i fasonów ożywi nasze szare i zmęczone zimą ulice.


feeria barw
wiosna 2012

łącz kolory tej wiosny