Na zewnątrz robi się coraz chłodniej. Warto już teraz pomyśleć o zimowej garderobie. Właśnie od września „Pl. Trzech Krzyży Store" będzie pierwszym i jedynym miejscem w Polsce z pełną kolekcją Moncler.

Moncler to francusko – włoska firma odzieżowa specjalizująca się w szyciu kurtek puchowych na punkcie których świat oszalał. Zaczynała w roku 1952 od szycia specjalistycznej odzieży dla alpinistów. Teraz kurtki Moncler noszą wszyscy, zarówno sportowcy jak i gwiazdy. Paris Hilton, Madonna, Mariah Carey, Victoria Beckahm czy Kanye West nie wychodzą z domu bez swojej puchowej, modnej kurtki. Puchówki wyróżniają się wyjątkową lekkością, nie dopuszczając zimna, wiatru czy wilgoci. Wierzchnią warstwę stanowi nieprzemakalny opatentowany materiał, warstwą ocieplającą jest naturalny puch gęsi i kaczy wytwarzany tylko na potrzeby marki, dlatego kurtki są lekkie i ciepłe. Jednak oprócz tego, że są bardzo funkcjonalne, to na dodatek są niezwykle ładne. Występują w kilkudziesięciu wzorach w trzech liniach: Monlcer ( classic line ), Moncler Grenoble ( active line - inauguracja tej linii nastąpi w sezonie AW2010/11) oraz Moncler Gamme Rouge ( fashion line) –wg projetów Giambattista Valli oraz akcesoria.
Puchówki są produkowane we wszystkich kolorach, od różu, turkusu, zielieni po bardziej stonowane kolory jak czarne, popielate i białe. Moncler spełni oczekiwania nawet największych zmarzluchów. Kurtki są produkowane zarówno dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci.
Nam najbardziej podoba się linia Moncler Gamme Rouge, w której kurtki bardziej przypominają stroje Chanel haute couture niż sportową odzież.

Jak Wam się podobają puchówki?