Na wybiegach i w sklepach coraz więcej monochromatycznych ubrań. Jesień jest nie tylko okresem pięknych barw, ale także stonowanych, eleganckich bieli, czerni i szarości.

Monochromatyczne stroje są wyjątkowo wytworne i praktycznie zawsze do siebie pasują. Takie kolory są dobre na każdą okazję, zarówno na co dzień jak i na wielkie wyjścia.

Mała czara z białymi dodatkami i mała biała z dodatkami ze srebra – to świetne kompozycje na jesień i zimę. Gwiazdy także doceniają wyjątkowość czarno – białych zestawów. Zakładają je na najważniejsze uroczystości i świetnie na tym wychodzą. W skali szarości dobrze wyglądają błyszczące tkaniny i mocne wzory. O wiele trudniej tu przesadzić niż w kolorowych, wzorzystych ciuchach. Te stonowane barwy są bezpieczniejsze, ale też trzeba wiedzieć jak się z nimi obchodzić!

Jeśli lubisz choć trochę koloru wśród czarnych i białych ubrań proponujemy postawić na akcent kolorystyczny w makijażu. Czerwone usta w takim zestawie będą wyglądały zmysłowo, elegancko, wytwornie, po prostu bezbłędnie!

I kto powiedział, że „black and white” jest bezbarwny?