Juice Pack Plus jest najmocniejszą oferowaną przez Mophie baterią (2000mAh) ukrytą w obudowie, która aż dwukrotne zwiększa czas pracy smartfona. Juice Pack Plus ma wygodny, ergonomiczny kształt, a gumowa powłokowa zapewnia pełną antywstrząsową i antyuderzeniową ochronę telefonu. Etui dostępne jest w aż 7 wersjach kolorystycznych.
Cena: $99,95

 

etui z bateriami

Juice Pack Plus - bateria w obudowie

juice pack plus - ochrona telefonu

etui do modelu IPhona 4 i 4S

Juice Pack Air to natomiast wytrzymały i bardzo cienki futerał, który niemal dwukrotnie (1500aMh) zwiększa wytrzymałość baterii w iPhone 4 lub 4S. Dodatkowo, dostępne w 3 wersjach kolorystycznych etui chroni telefon podczas codziennego użytkowania, a wszystko to w stylowej formie odzwierciedlającej estetykę iPhone.
Cena: $79,95

akumulator do urządzeń mobilnych Apple

akumulator do telefonu

Poza wspomnianymi wyżej urządzeniami, w skład serii Juice Pack wchodzą również szybko ładujące akumulatory dla wszystkich mobilnych urządzeń Apple. Juice Pack Powerstation jest najwydajniejszą (4000mAh) z oferowanych przez Mophie przenośnych baterii. Może być wykorzystywana wraz ze wszystkimi przenośnymi urządzeniami Apple, jak również przez szeroką gamę urządzeń posiadających złącze USB mini. Cena: $129,95

Juice Pack Reserve-przenośna bateria

 Juice Pack Reserve - bateria z uchwytem do kluczy

Juice Pack Reserve to najmniejsza przenośna bateria (700mAh) Mophie zaprojektowana dla urządzeń typu iPhone, iPod oraz iPad. Jest to lekki akumulator do którego przymocowano  metalowe kółko, dzięki któremu można go na przykład przymocować do kluczy.
Cena: $34,95

Autor: Maciej Tarasiewicz