Jeżeli jesteście zwolennikami klasycznej motoryzacji, każdą wolną chwilę poświęcacie na restaurację swojego Mustanga czy oldschoolowego BMW, z całą pewnością poszukujecie partnerek, które podzielają waszą pasję.

Co więcej, musicie mieć estetyczne wyobrażenia na ich temat. Modelki, których zdjęcia prezentujemy poniżej, z całą pewnością są ucieleśnieniem waszych marzeń. Ideałem, którego poszukujecie.

Zdjęcia, które prezentujemy, to debiut młodego, niemieckiego fotografa w magazynie C-Heads.

Rezydujący w Hamburgu Ben Bernschneider stworzył zdjęcia dziewcząt, których look utrzymany w konwencji retro nawiązuje do estetyki lat 70.

Klasyczne Ferrari GTC, puszka z napojem Dr Pepper i genialne, rozerotyzowane, utrzymane w klimacie Vintage stylizacje modelek tworzą niezwykle atrakcyjną całość.

Sophie i Csilla to modelki z agencji Mega Model i Modelwerk, fotografowane w ciemnym hangarze, oddają klimat czasów, w których benzyna lała się strumieniami, a po drogach szczególnie w USA jeździły paliwożerne Muscle Cars.

Dziewczyny posiadają idealne ciała, a ich stylizacje są dopracowane w każdym szczególe.

Zdjęcia, które są projekcją marzeń licznego grona Panów, w których żyłach płynie benzyna. Sesja, która pobudza wyobraźnię i motywuje do działań.