Wszyscy jesteśmy teraz zasypywani świątecznymi okazjami i propozycjami na ten najbardziej wyjątkowy prezent, który podarujemy bliskiej osobie. Czym w dzisiejszych czasach można zaskoczyć bliską nam osobę? Liczy się spełnianie marzeń – taki warunek jest konieczny, aby prezent był udany.

Każdy kiedyś na jakimś etapie życia marzył o tej jednej chwili spędzonej za kierownicą supersamochodu, takiego jak Ferrari, Lamborghini, Viper. Prawdę mówiąc o tym marzą nie tylko faceci, w ostatnich latach kobiety nie mają obaw przed przyznawaniem się do fascynacji prędkością.

Serwis motoprezent.pl sam w sobie jest spełnieniem marzeń grupy pasjonatów, którzy swoje życie zaprzedali wysokooktanowej benzynie. Od ponad roku Motoprezent organizuje cykliczne imprezy More Power, na których realizuje marzenia osób, obdarowanych magicznymi pudełkami zawierającymi kartę wstępu na fotel kierowcy. To nie wszystko: zajęcia odbywają się na zamkniętym torze, na którym nie obowiązują ograniczenia prędkości – 200km/h w bolidzie wyścigowym robi kosmiczne wrażenie. Zwłaszcza jeśli bolid nie ma dachu, a jedyną osłoną przed wiatrem jest szybka kasku założonego na głowę kierowcy. Dwie kamery nagrywają przejazd wraz z osiąganymi prędkościami – film stanowi unikatową pamiątkę z tego niezapomnianego przeżycia. Dodatkową atrakcją jest obecność profesjonalnych zawodników sportów samochodowych, zapraszających na przejażdżki na fotelu pasażera. Jazda rajdowym Subaru Impreza z Krzysztofem Hołowczycem? Czemu nie!

Może tym razem zrezygnujecie z kolejnego krawata, spersonalizowanej paczki kalorycznych czekoladek na rzecz niezapomnianych emocji?

A tak wygląda przejażdzka Ferrari F430. Może też chcielibyście taki film z Waszym udziałem? :