Listopad to miesiąc polowań. Odbywa się wówczas Hubertus – święto patrona myśliwych i jeźdźców. Moda jak zwykle nie pozostaje w tyle. W jesiennych i zimowych kolekcjach królują sarenki, jelenie, lisy i inne leśne zwierzęta, które zajęły miejsce modnych ostatnio dodatków z sową.

Motywy dzikich zwierząt można znaleźć w kolekcjach Marc by Marc Jacobs, H&M, House czy Blind Concept Store. Doskonale wpisują się w jesienne trendy i współgrają z kolorami jesieni – zielenią, pomarańczem, brązem, musztardą i granatem. Rozbiegane kozice można podziwiać na spódnicach od  Marca Jacobsa, a spokojnie pasące się jelonki zdobią ciepłe swetry od H&M. Urocze zwierzątka są również głównymi bohaterami dodatków – naszyjników, pierścionków i kolczyków. Takie wyraziste desenie  najlepiej wyglądają zestawione z klasycznymi dodatkami i tkaninami w jednolitych kolorach.

Niezależnie od tego czy motyw z leśnym zwierzątkiem będzie zdobił naszą sportową bluzę, czy będzie dodatkiem do eleganckiego stroju – obrońcy praw zwierząt z pewnością uznają ten motyw za przyjazną wobec czworonogów alternatywę dla naturalnych futer czy skórzanych dodatków.

 

 

Autor: Sophie