Polscy projektanci nie od dziś robią furorę w całym świecie mody. Do grona najlepszych należy m.in. firma Mozcau, której nowa kolekcja właśnie olśniła fanów z całego świata. Sami o sobie piszą: "Jesteśmy polskim małym brandem modowym. Staramy się tworzyć rzeczy ekskluzywne, niepowtarzalne. Wykorzystujemy najlepsze materiały, stawiamy na mocny, przewrotny wielkomiejski look. Tworzymy dla osób kochających modę, wymagających".

 

mozcau

Trudno się nie zgodzić. Nową kolekcję pokochają nawet najbardziej wymagający klienci. Kolekcja o wdzięcznym tytule "Russian Vodka" jest stworzona w całości z jedwabiu. Prawdziwym hitem, najbardziej przyciągającym uwagę, są nadruki przedstawiające reprodukcje Jacquesa Louisa Davida, francuskiego malarza, przedstawiciela neoklasycyzmu. Wielka sztuka na małym kobiecym topie, odsłaniającym brzuch? Czemu nie. Kontrasty nigdy nie wychodzą z mody.

mozcau Russian Vodka

Nową kolekcję można obejrzeć i nabyć na oficjalnej stronie brandu www.justiniloveu.com. Tych, którzy przed zakupem muszą rzecz przymierzyć, zapraszamy do Zakopanego, Warszawy i Nowego Jorku – w tych miastach kolekcja ma być w całości dostępna. Jak na modę z górnej półki, ceny Mozcau są wyjątkowo przystępne. Warto skorzystać z tej sytuacji, bo popularność marki wciąż rośnie. Na razie poza granicami Polski firma sprzedaje swoją kolekcję w Londynie, Berlinie, jak również w USA i Hiszpanii. Oby tak dalej!

nowa kolekcja Mozcau

Autor: Zuzanna Sołtys

Zdjęcia: http://mag.weareselecters.com/2012/04/mozcau-gold-label-russian-vodka-collection/