Kryzys moi drodzy. Płyty nie sprzedają się już tak dobrze. Trzeba pomyśleć o innych formach zarobku. Przecież zawsze można stworzyć, a raczej promować swoim nazwiskiem perfumy!

Beyonce Knowles jest kolejna gwiazdą, która wypromuje własne perfumy. Wokalistka ma już pewne doświadczenie w tym biznesie. Jest już twarzą perfum Diamonds od Emporio Armani. Teraz jednak będzie miała okazję stworzyć własny, niepowtarzalny zapach w współpracy z koncernem Coty.

Zapach powinien odzwierciedlać charakter i styl kobiety - tłumaczy piosenkarka. - Choć mam kilka ulubionych perfum, nigdy jeszcze nie trafiłam na takie, które całkowicie oddawałyby moją osobowość. Dzięki współpracy z Coty będę mogła stworzyć mój idealny zapach, kuszący i wyrafinowany. Taki, który odzwierciedli moją wewnętrzną siłę.

My byśmy jeszcze dodali: „i pozwoli mi dużo zarobić!”.

Beyonce ostatnio próbowała swoich sił jako aktorka. Już od 18 września będziemy mogli podziwiać (bądź nie) jej grę aktorską w filmie „Obsesja”. Film ma interesujący trailer, aczkolwiek często bywa tak, że w zapowiedzi są zawarte wszystkie najlepsze sceny. Jak będzie w tym przypadku przekonamy się już wkrótce