Tylko teraz macie okazję wygrać 8 pojedynczych wejściówek na wyjątkową imprezę w klubie Baccarat w Krakowie. Żeby otrzymać wejściówkę wyślijcie maila na konkurs@trendu.pl i wpiszcie w temacie trendz-impreza. Pierwsze 8 osób otrzyma wejściówki.

 

Clubbing to nie tylko szaleństwo na parkiecie do białego rana, to nie tylko cud muzyki płynącej z głośników, to pewien styl bycia, ubierania, myślenia, oderwania od rzeczywistości i spędzania wolnego czasu przy 100% muzyce klubowej.
Piękne kobiety oraz przystojni mężczyźni modnego i niezwykłego Krakowa... Klub Baccarat, Krakow ByNight i Gemini Production mają zaszczyt was zaprosić na niepowtarzalny, pełen luxusu i najbardziej ekskluzywny event klubowy czerwca 2010.
24 czerwca po raz pierwszy w Krakowie w klubie Baccarat odbędą się prestiżowe eliminacje do tytułu Miss i Mister Clubbing!!!Przyjdż i baw się jak nigdy dotąd razem z najlepszymi tancerzami breakdance i electric boogie od DNA, a do świetnej zabawy dorzucamy profesjonalne portfolio, certyfikaty do spa salonu, studia fryzur, karnety do fitness clubów, a dla spragnionych glamuru mamy akcesoria Playboya i dużo więcej niespodzianek!!!

Więc pojaw się na Mr & Mrs Clubbing Cracow Night, stań się częścią tego wydarzenia i zgarnij wszystkie prezenty bo mamy sporo ich do rozdania.....Na dobry początek czekają na was Welcome Drinki, a żeby zabawa była jeszcze lepsza w klubie zaskoczymy was wielka promocją na cocktaile!!!W ten czwartek nie może Ciebie zabraknąć!!!