MSI chce zdobyć coraz większą rzeszę klientów, Laptopy dla graczy nie wystarczają firmie. Marka pragnie dotrzeć do bardziej wysublimowanej klienteli biznesmenów ceniących elegancję połączoną z wysoką jakością wykonania. 
PX600 jto notebook, który zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Oprócz eleganckiej obudowy, jego wnętrze imponuje technologią i osiągami. Świetny procesor Intel Core 2 Duo PB 600 sprawi, że nasza praca będzie czystą przyjemnością. Nigdy więcej nasza prezentacja nie zawiesi się w najmniej spodziewanym momencie. Do tego 4gb pamięci RAM oraz dysk o pojemności 500GB sprawi, że będziemy mogli przechowywać bardzo dużą ilość dokumentów. Jeśli podczas nudnych spotkań firmowych będziecie chcieli w coś pograć to karta graficzna GeForce 9300M 256Ram okaże się wystarczająca.
Jak przystało na laptopa z wyższej półki do kompletu dostaniemy mysz, skórzaną torbę oraz pendrive 4gb. MSI PX600 jest laptopem, który wart jest swojej ceny. Moim zdaniem nieadekwatnym elementem jest słaba karta graficzna. Pozostaje pewien niedosyt.