Wraz z straceniem sporej wagi i nowymi propozycjami zawodowymi zmienił się również styl aktorki. Jeszcze niedawno (gdy było o 15 kg grubsza) uważała, że jedyną seksowną częścią jej ciała jest mózg. Teraz wyraźnie widać, że promuje nie tylko umysł.

Wraz z upływem kilogramów, a przypływem nowych ról, aktorka odkryła swe zamiłowanie do kosztowności. Gwiazda jest uzależniona od butów Christiana Louboutina i ma ich kilkanaście par. Za jedną parę szpilek zapłacimy od 3 000 złoty. Wysokie szpilki zazwyczaj pojawiają się w towarzystwie torebek Bottega Veneta, które kosztują  od 7 000 złoty.  Dołączyła do grona szczęśliwych posiadaczek Bottegi, czyli Jenifer Aniston, Angeliny Jolie, Reese Witherspoon, Gwyneth Paltrow oraz Sarah Jessici Parker.

Ania zazwyczaj zestawia ekskluzywne buty i torebkę z prostą sukienką lub długim swetrem. Ania wydaje na jeden taki zestaw około 10 tyś złoty. Żałujemy, że aktorka tak pokaźnej sumy nie potrafi widać bardziej fantazyjnie. Gwiazda wybrała sobie najnudniejsze fasony butów Christiana Louboutina, które słynną z oryginalnego wzornictwa oraz torebki Bottega Veneta, które gwiazdy kupią dopiero gdy mają 50 innych projektantów w garderobie.

Czy uważacie, że wizerunek Muchy jest nudny?