Na pokazie wiosenno-letniej kolekcji Muchacha, pojawiły się najbardziej charakterystyczne modele spośród 200 sztuk. Na wybiegu było wyraźnie widać śródziemnomorskie korzenie, które przejawiły się w bogatej gamie kolorów, niebanalnym wzornictwie i ciekawych nadrukach. Stylizacje uzupełniły buty i torebki innej hiszpańskiej marki Menbur. Większość butów pochodziła z linii casualowej: Pilar Abril. Najmodniejsze dodatki Menbur doskonale skomponowały się z ubraniami Muchacha. Pokaz zaprezentował tym samym przepych kolorystyczny, który sprytnie kontrastował z przebłyskami niewinnej bieli. 

Niekwestionowaną królową pokazu była Paulina Młynarska. Prezenterka Polsat Cafe znana z ciętej riposty, prezentowała się w tunice Muchacha w wersji ugrzecznionej.

Zestawienia casualowe zachwycały lekkością pasteli i delikatnymi wzorami florystycznymi. Ta specyficzna „etniczna lekkość” jest charakterystyczna dla niecodziennych kolekcji Muchacha. Ubrania choć pokrywały się z aktualnymi tendencjami modowymi zostały interpretowane na swój sposób. 

Muchacha to odzież nowoczesna, energetyczna i wysmakowana, a buty Menbur tylko przyprawiły ją o miejski szyk.

Pokaz wniósł na salę klubową powiew letniej świeżości, co jednoznacznie podkreśliła sama Paulina Młynarska. 


Ceny kolekcji Muchacha: 149 zł - 599 zł

Ceny torebek Menbur: 119 zł – 349 zł 

Ceny czółenek Menbur: 249 zł – 499 złStylizacja: Showroom Vertigo (Jagoda Komenda i Magdalena Samborska)