Włoska marka kosmetyczna Pupa co roku lubi zaskakiwać swoje klientki nowościami na Święta Bożego Narodzenia. Jej specjalnością są zabawne zestawy makijażowe w formie różnych wymyślnych przedmiotów. Pupa ma już m.in. na koncie lalki-matrioszki w których wnętrzu kryły się cienie i błyszczyki oraz rozkładane diabełki, których poszczególne elementy były paletami z pudrem, różem, a nawet mascarą do oczu.

Tym razem włoska marka również nie zawiodła i pod główną nazwą Haute Couture Christmas Collection 2011 zaprezentowała trzy linie, w których fanki makijażowych szaleństw w pięknych opakowaniach na pewno znajdą coś dla siebie. Jest więc seria Vanity Collection z rozkładanymi muffinkami wypełnionymi po brzegi paletkami z produktami do makijażu , są niewielkie torebeczki „Pallete a porter” również w środku kryjące kolorowe cuda do upiększania, zaś ostatnią linię – Miss Butterfly, stanowią małe motylki z ukrytymi w skrzydełkach cieniami i błyszczykami. Zestawy występują w różnych wersjach kolorystycznych na zewnątrz i wewnątrz, można zatem  bez problemu dobrać taki najbardziej odpowiadający typowi urody i upodobaniom jeśli chodzi o barwy w makijażu.

Panowie, jeśli mieliście problem, co kupić w prezencie rozmiłowanej w kosmetykach, siostrze, kuzynce czy dziewczynie, Pupa z radością ten problem zlikwidowała. A panie, jeśli lubią mieć na swojej półce z kosmetykami produkty nie tylko dobrej jakości, ale też w ciekawej i zabawnej stylistyce, już wiedzą, co podsunąć partnerom jako propozycję spełnienia świątecznego życzenia.

 

Autor: Ewelina Czechowska