W pierwszych trailerach Call of Duty: Modern Warfare 2 pojawiły się pojazdy, a dokładniej skutery śnieżne. Wiadomo, że pojawią się w trybie single-player, ale nie w jakim zakresie będziemy mogli ich używać. 

Pewnym jest natomiast, że żadne pojazdy nie zostaną zaimplementowane w trybie multiplayer. Robert Bowling oświadczył w wywiadzie dla GamerZines, że nie ma mowy, aby Infinity Ward zdecydowało się na udostępnienie pojazdów w trybie wieloosobowym, gdyż Modern Warfare 2 celuje w inny typ rozgrywki.

Nigdy nie wsadzimy pojazdów do trybu multiplayer. Skupiamy się na szybkiej walce na piechotę, gdzie nigdy nie możesz polegać na transporcie. To co mamy to rozszerzone Killstreak Rewards, niektóre z nich są kontrolowane przez graczy.

Dla przykładu, poprzednio mogliście wezwać UAC, naloty i wsparcie helikopterów, ale nie mieliście nad nimi kontroli, teraz jest wiele więcej opcji, które pozwolą Wam przejąc kontrolę nad strzelcem, lub kontrolować osiągnięcie sukcesu przez limitowany czas. Jak np. w śmigłowcu szturmowym AC130, gdzie może strzelać z każdej z trzech broni, przez określony czas w powietrzu

Więcej na gamelobby.pl