Nawet jeżeli nie interesuje Cię sama piłka nożna, to na pewno chętnie oglądasz podskakujące pośladki piłkarzy podczas tegorocznych Mistrzostw Świata.
Mundial to doskonała okazja nie tylko żeby podziwiać przystojnych mężczyzn, ale również to czas, aby się przekonać do etnicznych wzorów.

Lato rozpoczęło się gorącą parą. Najlepsze na gorące dni są zwiewne sukienki do kostek i sandały oraz japonki. Lato 2010 jest pełne wygodnych kreacji we wakacyjne wzory. Tradycyjne afrykańskie, zwierzęce i geometryczne wzory doskonale komponują się w kolorowej kolorystyce, jak czarno-białej. Jest tylko jedna zasada – sukienka koniecznie powinna zaczynać się od piersi, jak u Jennifer Aniston lub jeśli już ma ramiączka to bardzo cienkie, niemal niewidoczne, jak u Jessici Alby.

Takie sukienki są zarówno dla bardzo szczupłych dziewczyn, które chcą pochować swoje kości oraz dla zaokrąglonych pań, które już nie muszą się martwić o fałdki tłuszczu na brzuchu.
Do tego idealnie pasuje jakiś naszyjnik w postaci dużych korali czy wisiorków. Torebka koniecznie duża i wakacyjna. Jeżeli wybieramy sukienkę na wieczór, to załóżmy ją do szpilek oraz kopertówek, jak Jessica Biel, która na gali Fashion Awards wystąpiła w kreacji Diane von Furstenberg.

Jak Wam się podobają takie sukienki? Dobrze się w nich czujecie?