W modzie wszystko już było i rzadko kiedy coś nas zaskakuje, przeważnie mamy do czynienia z nawiązaniami do minionych lat lub przeróbkami dobrze znanych motywów. Wszelkie nowości są mile widziane i zaraz odnotowywane przez nasz zespół. Ostatnio naszą uwagę zwrócił obsesyjny trend na spódnice w węzłem. Wśród wiosennych kolekcji coraz częściej możemy zauważyć elegancką ozdobę z węzła na spódnicach.

Solange Knowles promuje zdecydowanie nowy trend. Spódnica z węzłem w monochromatycznych barwach jest cool. Rita Ora też nie pozostaje w tyle i wprowadziła węzły do swojego wyglądu. Neutralny kolor spódnicy i bluzki doskonale harmonizują z kapeluszem ze średnim rondem i okularami. Stylowe wykończenie całości.

W kolekcji Chloe wiosna lato 2014 znajdziemy wiązaną z boku spódnicę zestawioną z ponadgabarytowym swetrem. Marni na lato zaproponował trendy węzeł przechodzący w fantazyjną falbankę. Projektant Consuelo Castiglioni słynie z pomysłowych zabawnych akcentów, dlatego nie byłam zaskoczona jego pomysłem. J. W. Anderson też ma w swojej ofercie wiązaną asymetryczną spódnicę, która pasuje niemal do każdej bluzki. Gucci klasyczną spódnicę za kolano wzbogacił oryginalnym wiązaniem w pasie.

Jeżeli chcesz być trendy tego lata, musisz urozmaicić swój look i posiadać chociaż jedną spódnicę z węzłem.