Supermodelka Caroline Trentini jest gwiazdą artystycznej sesji, zatytułowanej „Sculpture Garden” (Ogród Rzeźb). Klasyczne portrety z muzą vintage w roli głównej opublikowano na łamach majowego wydania amerykańskiego „W Magazine”. Zdjęcia do sesji wykonał Willy Vanderperre, zaś za oryginalną stylizację odpowiadał Panos Yiapanis.

Stylista ubrał Caroline w sukienki, bogato drukowane i haftowane, które zostały ułożone w wymyśle rzeźbiarskie formy i struktury.

Oryginalną stylizację włosów zrealizował Anthony Turner, nakładając na głowę modelki turban, spod którego wymykały się pojedyncze kosmyki. Lynsey Alexander dopasowała idealny makijaż, który opierał się na przezroczystym kolorycie skóry i jasnych kosmetykach.

Warto zwrócić uwagę na dodatki, zaprezentowane na zdjęciach, takie jak rękawiczki, turbany, buty, które nawiązują do dekadenckich lat z minionego stulecia. Wszystkie te akcesoria, stroje i stylizacja modelki to hołd złożony stylowi vintage, który z sezonu na sezon powraca z coraz mocniejszą siłą i w coraz lepszej konwencji.