Firma Icon 7 w swojej ofercie ma bardzo wiele ciekawych gadżetów komputerowych. Na szczególną uwagę zasługują myszki. Zgrabne niedużych rozmiarów świetnie nadają się do notebooków. Chociaż myszki są małe to nie oznacza to że są mniej czułe i funkcjonalne, wręcz przeciwnie.

Icon S450 jest myszką specjalnie stworzoną pod system Windows Vista. Dlatego nie powinniśmy mieć najmniejszych problemów z zainstalowanie do niej sterowników.  Kolejną zaletą jest możliwość otwierania za pomocą jednego kliknięcia Windowsowskich okienek w 3D.  Jeśli macie wbudowany w komputerze Bluetooth to nie potrzebujecie żadnych dodatkowych nadajników do funkcjonowania urządzenia.  Myszka całkiem przyjemnie leży w dłoni. Chociaż jest mała to jest  bardzo czuła. Co może być szczególnie ważną informacją dla osób zajmujących się grafiką. Dzięki trzem trybom czułości 800, 1200 i 1600 dpi, myszkę możemy dostosować do naszych indywidualnych potrzeb. Chociaż myszką operuje się naprawdę świetnie, a podczas pracy w różnych aplikacjach wiele razy okazała się bardzo funkcjonalna, to jednak mam zastrzeżenie. Boczny przycisk jest bardzo czuły. Dlatego często nie świadomie przez delikatny dotyk podczas przeglądania stron internetowych cofało mnie do poprzedniego adresu. Jest to dosyć denerwujące, gdyż często podczas przeglądania ważnych informacji przez nieświadome naciśnięcie wraca się do poprzedniej strony. W tym przypadku znacznie lepiej prezentowała się myszka Icon 7 Twister Evolution.

Reasumując
Wielką zaletą modelu S450 są rozmiary myszki. Bez najmniejszego problemu zmieści się do torby na notebooka. Jednak przy cenie około 170 złotych zdecydowałabym się na zakup Icon 7 Twister Evolution. Jest droższa, ale jakoś bardziej przypadała mi do gustu. Decyzja należy do Was!