Data: 10.04.2012
Miejsce: Hard Rock Cafe Warsaw, ul. Złota 59
Start: 21:00
Bilety: 20 zł (przedsprzedaż) / 30 zł (w dniu koncertu)

pepsirocks1215plakatkabanos_400

Już 10 kwietnia 2012 na scenie Hard Rock Cafe Warsaw wystąpi jedna z najbardziej niecodziennych grup rockowych - Kabanos. Jako support zagra zespół Minerva. Całość odbędzie się w ramach cyklu Pepsi Rocks!

Kabanos:
Kabanos to ewenement polskiej sceny niezależnej, zespół taki sam jak żaden. Grupa bez podpisanego kontraktu i wsparcia wytwórni muzycznych ma już w całej Polsce rzeszę wielbicieli. Powoli stają się prawdziwą gwiazdą sceny alternatywnej będącą w opozycji do masowych mediów i popkultury.

Mają na swoim koncie kilka udanych tras koncertowych i dwie wydane (w tym jedna sprzedana w całym nakładzie) płyty. 10 marca 2012 odbędzie się premiera ich trzeciego albumu pt. „Kiełbie we Łbie”, który jest kolejnym ewolucyjnym krokiem do przodu w karierze tej absolutnie szalonej i nieobliczalnej cienkiej kiełbasy. Dla tego zespołu bariery nie istnieją.

Minerva:
Zespół Minerva  został założony w 2000 roku. Formacja zaczynała w garażu tak, jak każda metalowa kapela grająca covery Metalliki. W ciągu kilku lat muzycy zaczęli podchodzić do sprawy poważnie, zmienili skład, priorytety, styl...

W 2008 powstała pierwsza EP grupy pt. "Invisible". Była ona jednak tylko przedsmakiem tego, co miało nastąpić. Panowie łyknęli parę muzycznych sterydów, dorobili się własnego sprzętu oraz brzmienia i zagrali kilkadziesiąt koncertów, w tym ogólnopolską trasę koncertową.

W 2010 zespół ukończył debiutancki album zatytułowany "Dead for a lifetime", którego fragmenty można posłuchać w sieci.

 

Film promujący koncert: