Nie da się ukryć, że modne tego sezonu wysokie koturny i sandały na 12-centymetrowych szpilkach sprawiają, że każda kobieta wygląda smukło i bardzo kobieco. Wysokie buty to dodatek, w który obowiązkowo musisz zaopatrzyć swoją szafę tego lata. Najlepiej, by buty były różnokolorowe i dobrane do każdej sukienki z osobna. Szyk i elegancja gwarantowana! Co zrobić, by zapobiec bolącym stopom i odciskom na piętach i całe lato prezentować stopy w wysokich obcasach i koturnach?
Są na to sposoby. Firma Compeed wystosowała całę serię specjalnych, silikonowych plastrów zapobiegających odciskom, jak i ochraniających te już powstałe. Na pęcherze polacane są specjalne plastry, które przynoszą natychmiastową ulgęw bólu  i ochronę przed uciskiem. Żelowa poduszeczka umieszczona w silikonowym plastrze zapewnie optymalną ochronę przed dalszym ocieraniem odcisku. Patent ten naprawdę działa, plaster trzyma się na stopie około 2-3 dni idealnie chroniąc przed bólem. Jedno opakowanie zawiera 6 plastrów wielkości 2x6cm, kosztuje w aptekach i drogeriach ok.15 zł.

Jeżeli nie lubisz obcasów, bo chodzenie w nich przysparza Ci piekącego bólu na podbiciu stopy – Compeed ma rozwiazanie i dla Ciebie. Poduszeczki żelowe Style SOS przyklejamy do wkładki buta w miejscu, które powoduje największy ból. Poduszeczki sątak skonstruowane, że pozwalają na swobodny przepływ powietrza i nie przyklejają się do stopy. Poduszeczka amortyzuje przednią częśc stopy, dzięki czemu dasz radę przetańczyć całą noc w butach na wysokich obcasach. Opakowanie zawierające dwie poduszeczki kosztuje ok. 30zł.
Produkty firmy Compeed to idealne rozwiązanie dla kobiet chcących wyglądać modnie i w dodatku czuć się wygodnie. Cena produktów Compeed nie jest może najniższa, ale jakość jest imponująca. Jeżeli mimo gwarantowanej jakości wolisz zaoszczędzić – przejrzyj półki w Rossmanie, dostępne są tam tańsze odpowiedniki produktów Compeed