Wybór dobrego miejsca na spędzenie urlopu z dziećmi to problem niebagatelny. Jeżeli jadą same osoby dorosłe, to problem doboru lokalizacji docelowej jest łatwiejszy do rozwiązania. Jadąc jednak z dziećmi, należy wziąć pod uwagę przede wszystkim ich potrzeby – czy w okolicy jest bezpiecznie, czy jest tam co robić itp. Dziś zaproponujemy Wam idealne miejsce na wakacyjny wypad dla rodziny z dziećmi.
Legoland to kraina poświęcona w całości najpopularniejszej zabawce świata XX wieku – klockom Lego. Każdy znajdzie tu z pewnością coś dla siebie. Są zarówno spokojniejsze atrakcje, np. karuzele, jak i coś dla żądnych nieco mocniejszych wrażeń (kolejki górskie). Bardzo dużo elementów wystroju parku albo jest zbudowane wprost z klocków, albo do nich nawiązuje. Warto zobaczyć miniatury popularnych budowli świata zbudowane z Lego. Dzieci będą mogły pojeździć sobie samochodzikami po prawdziwym miasteczku, gdzie będą mogły także zdobyć prawo jazdy.
Oprócz samej zabawy w parku będzie można zaopatrzyć się we wszystko, co związane jest z klockami Lego. Na miejscu można kupić zestawy Lego, gadżety z nimi związane a nawet ubrania z motywem klocków. Więcej informacji o atrakcjach znajdziecie na stronie http://www.legoland.dk