Każdy z nas, organizując ślub, urodziny, czy inną uroczystość, pragnie by wszystko było zapięte na ostatni guzik.
Oprawa imprezy jest bardzo ważna, jednak bez gości nie byłoby jej! Teraz nasuwa się pytanie: jak zaprosić gości, by poczuli się wyjątkowi, by z góry nastawiali się na niezapomnianą zabawę.

Pierwsze wrażenie robi zawsze: ZAPROSZENIE. I tu proponujemy zdać się na doświadczenie i oryginalność Karoliny Asanowicz- artysta plastyk. Absolwentka PLSP w Koszalinie i Instytutu Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej. Z wykształcenia- architekt wnętrz, a z pasji kaligraf, grafik, rękodzielnik.

 

raz_400_03

 

„Kaligrafią zajmuję się już od kilku lat. Dlaczego, skoro nawet w "wordzie" są kaligraficzne czcionki? Z miłości do piękna.” – zaznacza Karolina. „Zaczęło się w szkole. Z czasem zamiłowanie do pięknego, odręcznego pisania przerodziło się w pasję. Dziś pasja staje się sposobem na życie. Jestem samoukiem. Czytałam, gromadziłam literaturę fachową, narzędzia i próbowałam bo kaligrafia wymaga ćwiczeń, benedyktyńskiej cierpliwości i miłości do słowa. W zamian daje satysfakcję i niezwykłe umiejętności. Moje prace powstają z potrzeby serca, ale i na zamówienie. Kaligrafuję wiersze i prozę, tworzę zaproszenia, podziękowania, kartki, oprawę ślubów, chrztów, etc. Jednym słowem wszystko, co się da napisać”.

 

4_400_03

 

Kaligrafię podziwia wielu ale niewielu się nią zajmuje. Jednak to nie jest wiedza tajemna.
W swojej ofercie Karolina Asanowicz posiada również: warsztaty grupowe i indywidualne, zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
Kaligrafię wykorzystuje także przy tworzeniu projektów graficznych oraz rękodzieła artystycznego.

Po szampańskiej zabawie warto wręczyć przybyłym gościom podziękowania oraz pamiątki, które będę zawsze przypominać o Waszej oryginalnej oprawie uroczystości.

Na marginesie podpowiadamy zaproszonym gościom: prace Karoliny Asanowicz mogą stanowić również idealny prezent!!! ‘ ;)

 

6_400


Zapraszamy na stronę internetową www.asanowicz.netgaleria.eu Znajdziecie tam prace kaligraficzne, grafikę, rękodzieło i inne.

„Na zamówienie zaczaruję każde słowo..."

 

7_400_01